En İyi Saç Ekimi Merkezi

Türkiye’de, İstanbul’da en iyi saç ekimi merkezi olarak geçen firmalardan bir tanesi de Murat Makascı Klinik’tir. Uzun yıllardır yenilikçi yöntemlerle yaptığımız saç ekimi operasyonları neticesinde bir çok hastamız oldu. Yapılan operasyonların hemen hepsi başarılı sonuçlara ulaştığı için, saç ekimi alanında ülkenin en iyi saç ekimi merkezinden biri konumuna geldik. Aldığımız çok sayıda ödül, televizyon programlarında bilir kişi olarak çağırılıp röportaj yayınlarının yapılması bütün bunları kanıtlar niteliktedir. Tabiki en önemli unsur saç ekimini Murat Makascı Klinik’te yaptırmış hastalarımızın memnuniyet içeren görüşleridir. Saç ekimi bir süreç gerektirir ve bu sürecin sonucunda hastanın görüntüden mutlu olması, saç ekiminin başarılı olduğu anlamını taşır. Kliniğimiz ile ilgili hastalarımızın yaptığı bazı yorumları Google Harita Yorumları‘ndan görebilirsiniz.

Memnun hasta yorumlarının dışında, kliniğimizi de görmek ister misiniz ? Yeni taşındığımız ve kapasite arttırarak devam ettiğimiz kliniğimizdeki görüntüleri Youtube kanalımızda bulunan aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki videolardan saç ekimi hakkında bilir kişi olarak katıldığımız tv programlarını da izleyebilirsiniz.

Saç ekimi uzmanı Murat Makascı’nın bazı televizyon programlarında saç ekimi hakkında yaptığı bilgilendirmeleri aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz. Saç ekiminde özellikle son dönemde çıkan yeni teknolojilerden bahsederken, yeni yöntemlerin başarı oranına yaptığı katkılar anlatılmaktadır.

8’de Sağlık Programı TV8 Kanalı

Özlem Yıldız ile Konuştukça Programı Kanal D

CNN Türk İşin Uzmanı Programı

 

İstanbul Saç Ekimi Merkezi

İstanbul’da çok sayıda yerli ve yabancı olmak üzere saç ekimi merkezi bulunuyor. Murat Makascı Klinik Ataşehir’de bulunan kliniği ve ofisi ile hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri için transit bir bölgede bulunuyor olması büyük önem taşıyor. Uluslararası sağlık turizmi yapabilmek için, geçiş yolları üzerinde olan bir bölgede olmak büyük bir avantajdır. Hem ülkemizin hem de bir çok kıtanın kesişim merkezi olan İstanbul’da uzun yıllardır saç ekimi operasyonları yapıyoruz. Ülke içinde farklı şehirlerden ve bir çok farklı ülkeden hastalarımızı ağırlıyoruz. Tüm saç ekimi süreçlerini yöneterek onlara büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Başka bir şehire ya da ülkeye giderek saç ekimi yaptırmak isteyen hastaların tüm endişelerini süreci yöneterek gideriyoruz. Bu nedenle İstanbul dışından gelen yerli ve yabancı tüm hastalar içi rahat bir şekilde saç ekimi operasyonu yaptırabiliyor.

İstanbul’da bulunan saç ekimi merkezleri arasında son yöntem ve teknolojileri kullanarak öne çıkan firmamız, son dönemde kök hücreli saç ekimi uygulamaktadır. Saç ekimi yapılırken, kök hücre tedavisinin uygulanması ile yapılmaktadır. Kök hücre tedavisi sayesinde bebeksi tüyleriniz daha da kalınlaşarak saça dönüşmektedir. Ayrıca var olan saçlarınızın yoğunluğuna katkı sağlamaktadır. Kök hücreli saç ekimi yöntemini uzun süredir kullanan ve oldukça başarılı operasyonlar yapan kliniğimize gelen hastalarımız da artık eski yöntemleri tercih etmiyor. Saç ekimi operasyonlarında her çıkan yeni yöntem, saçların çok daha başarılı çıkmasına doğrudan katkı sağlıyor.

İnstagram’da Murat Makascı Klinik

En İyi Saç Ekimi Merkezi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Saç ekimi yaptırmadan önce tüm hastalarımız derin bir araştırma içerisine giriyor. Çünkü, saç ekimi sürecinin başarılı geçmesi çok önemlidir. Eğer sonuç başarılı olmazsa geri dönülemez zararlar verebilir. Mevcut greft sayısı azalacağı için sonraki yapılacak düzeltme operasyonlarının da başarı oranı düşecektir. Bunun yanında zaman ve maddi kayıp yaşanabilir. Bu gibi durumların yaşanmaması için saç ekimi yaptıracak olan hastalarımız, saç ekimi yaptırmadan önce uzun süreli araştırma evresine giriyor. En iyi saç ekimi yapan firmayı, en iyi fiyata bulabilmek için yoğun bir görüşme trafiğine giriliyor. İstanbul’da en bilinen ve en iyi olarak öne çıkan saç ekimi merkezlerinden biri olan Murat Makascı Klinik bu hususta aşağıdaki önerileri veriyor.

  1. Saç ekimi yapan firmanın müşteri yorumları
  2. Saç ekimi yapan firmanın yaptığı operasyonların öncesi ve sonrası görüntüleri
  3. Sosyal medya hesaplarının kalitesi ve güvenirliği
  4. Saç ekimi operasyonu yaptığı yerin önceden incelenmesi
  5. Hastane ortamında saç ekimi yapan firmaların tercih edilmesi
  6. Saç ekimi yapan kişilerin yetkinliği
  7. Saç ekimi yapan firmanın medyada bilinirliği ve hakkında önemli oteritelerin yaptığı eleştiriler

Yukarıda sıralanmış olan maddelere dikkat ettiğiniz en iyi saç ekimi merkezi arayışınızda doğru hedefi bulabilirsiniz. Yukarıda sayılı tüm maddeleri ve fazlasını içeren Murat Makascı Klinik bu sebeple en iyi saç ekimi merkezleri arasında gösterilmektedir. Alacağınız yanlış bir kararla, geri dönülmez zararlar yaşamamak için Murat Makascı Klinik sizin yanınızdadır.

Saç Ekimi Sonrası

Saç Ekimi Sonrası

En İyi Saç Ekimi Yöntemi Hangisidir ?

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler başvuru yaptığında öncelikle greft analizi yapılır. Greft analizi detaylı bir şekilde yapıldıktan sonra hangi yöntem ile saç ekimi yapılacağı kararı verilir. Saç ekimi operasyonunun hangi yöntem ile yapılacağına karar verirken, hastaya en uygun yöntem uygulanır. En iyi saç ekimi yöntemi, hastaya en uygun ve en iyi sonuç getirecek saç ekimi yöntemidir. Bazı hastalarımız sadece saç ekimi operasyonu yeterli olurken, bazı hastalarımıza saç ekimi operasyonunun yanında kök hücre tedavisi de uygulanmaktadır. Yani özetlemek gerekirse, en iyi saç ekimi yöntemi tabirinden daha doğrusu hastaya en uygun saç ekimi yöntemi, en iyi saç ekimi yöntemidir diyebiliriz.

Son dönemde ülkemizde oldukça yaygınlaşan ve oldukça başarılı sonuçlar veren kök hücreli saç ekimi operasyonu çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi saç ekimi operasyonu ile birlikte yapılan kök hücre tedavisi, saçların yoğunlaşmasını, güçlenmesini ve ince tüylerin kalınlaşmasını sağlamaktadır. İşte bu gibi önemli ve saç ekimi sonucuna direkt olarak katkı sağlayan sebepler nedeniyle, hastalarımız tarafından kök hücreli saç ekimi operasyonu tercih edilmektedir. Siz de saçlarınızın dökülmesinden şikayetçiyseniz, saç ekimi yaptırarak yeni bir görünüme kavuşmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Satış danışmanlarımız sizinle detaylı bir şekilde ilgilenecek ve aklınızdaki tüm sorulara yanıt verecektir.